ПРО НАС

Біографія клініки "Асклепій"

Персоналізований та висоекспертний медичний сервіс.

“Асклепій” почав свою роботу як один з перших приватних медичних центрів Закарпаття у 1995 році. Заснував клініку Андрашко Юрій Володимирович (доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри шкірних та венеричних захворювань Ужгородського національного університету, власник клініки "Асклепій", експерт МОЗ України, член президії EADV (European Association of Dermatology and Venereology). На той час, Юрій Володимирович працював доцентом на кафедрі шкірних захворювань в УжНУ, вів державний прийом у Ужгородському шкірвен диспансері. Високі моральні принципи Юрія Володимировича не дозволяли йому брати гроші зі студентів чи з пацієнтів на державній роботі, а офіційна заробітна плата не покривала всіх потреб сім’ї. Найкращим ,і таким ризикованим рішенням у далекому 1995 році, було відкрити приватну медичну практику, що також дозволило займатися науковою робтою. Поступово, Юрій Володимирович почав збирати довкола себе однодумців та талановитих колег. 
Дуже мало в Україні клінік, котрі можуть пишатись 24-тири річною історією гармонійного розвитку та якості. 

До 2000 року центр працював у напрямку дерматовенерології та гінекології. 

Із 1998 року - у клініці проводяться клінічні випробування для провідних світових та вітчизняних фармацевтичних компаній. Сотні пацієнтів отримали ефективне та безкоштовне лікування таких захворювань як: псоріаз, атопічний дерматит, акне і т.д. Вартість аналогічного лікуванння для пацієнтів може коштувати більше декількох десятків тисяч доларів, тому ми дуже пишаємось, що маємо змогу забезпечувати Закарпатців такою можливістю. 

З 2000 року почав розвиватись напрямок естетичної дерматології, що з 2006 року переріс у самостійний центр естетичної медицини “Естімед” з власною навчальною та дослідницькою діяльністю та повним спектром усіх трендових послуг на ринку естетичної медицини. Засновником та провідним спеціалістом клініки “Естімед” є Інга Волошина-Андрашко (дерматолог, косметолог. Співвласник і науковий керівник організації ESTY DERM. Член експертної ради компаній Allergan, Merz, Емет, Hyalual. Переможець Всеукраїнської премії Stella Beauty Awards 2018 у номінації кращий дерматокосметолог України).

З 2000 року у центрі почав розвиватись напрямок УЗ діагностики. Найкращі спеціалісти області починали або продовжують свою професійну діяльність у стінах нашого центру. 

Із розвитком та залученням талановитих лікарів, дерматовенерологія у клініці поділилась на вузькоспеціалізовані напрямки, такі як: подологія, трихологія, онкодематологія, дерматохірургія, дитяча дерматовенерологія. Станом на сьогодні, дерматовенерологічний сервіс є унікальним для регіону. Дерматовенерологічне відділення надає найповніший спекрт послуг, що не має аналогів в Західній Україні. Окрім клінічної діяльності та клінічних випробувань, спеціалісти клініки проводять науково-дослідні проекти для фармацевтичних компаній. Ми організовуємо одні з кращих навчальних заходів для лікарів в Україні, залучаючи спеціалістів клініки, колег з України та опініон лідерів з-за кордону. Клініка проводить школу для пацієнтів з атопічним дерматитом “Школа Атопії”. Дерматологічне відділення клініки є базою кафедри шкірних захворювань в УжНУ. 

У 2015 році було заплановане маштабне розширення клініки та її діяльності. Перший одноповерховий корпус центру “Асклепій” було знесено, та на його місці виріс трьохповерховий сучасний медичний центр. У липні 2018 року ми відкрили двері “нового Асклепію”.

Для якісного дерматовенерологічного сервісу у клініці та для задоволення запитів наших пацієнтів, котрі поколіннями довіряють своє здоров’я спеціалістам клініки, потреба у додаткових суміжних спеціалістах постійно зростала. Тому, після глобальної реконструкції клініки додались нові медичні послуги та напрями роботи, залучені та підготовнелі високоякісні медичні кадри. 

З нових послуг: 

- Приватний облік вагітних жінок;
- Естетична гінекологія;
- Алергологія;
- Отоларингологія амбулаторна та хірургічна;
- Пластична хірургія;
- Стоматологія терапевтична та естетична;
- Психологія, психіатрія.

Також, команда клініки є ініціаторами та організаторами одних з наймаштабніших і високеспертних всеукраїнських та міжнародних конгресів та навчальних проектів. Разом з клінікою “Естімед” ми заснували платформу Esty Derm у 2015 році. 

Ми провели два великих Конфеста "Sakura Esty Derm" в 2016 і 2018 році, "Алхімія і хімія в естетичній медицині", "Lips Esty Derm", "Derma Camp Christmas Atopic Dermatitis", "Sensitive Skin", "New Generation Cosmetology School". 

Найбільша наша гордість це команда, котра сформувалась у клініці. Кожен наш спеціаліст є професіоналом сфоєї справи, лідером думки у своїй сфері. Ми віримо, що лише персоналізований та вузькоспеціалізований підхід до кожного пацієнта допоможе забезпечити йому належну якість життя та здоров’я. 

Обирайте для себе найкраще.